Jaroslav Mysliveček - Zrod

Olej na plátně, 42x47 cm. Signováno vpravo dole Mys. 81. Rámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1944-2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

114410. Zrod
Dražba ukončena:25.04.2024 23:18:04
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč