Olej na plátně, 42x47 cm. Signováno vpravo dole Mys. 81. Rámováno.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1944-2007
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.