Jaroslav Otčenášek - Jižní přístav

Kombinovaná technika, 35x84 cm, signováno vpravo dole Otčenášek 64, rám, zaskleno.

1909, Praha - 1972, Praha

Pozn.: Malba nepatrně poškozena.

1806. Jižní přístav
Dražba ukončena:28.01.2015 20:36:56
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč