Jaroslav Otčenášek - Korčula

Akvarel, 34x77 cm, signováno vlevo dole Otčenášek, rám, pasparta, zaskleno.

1909, Praha - 1972, Praha

1888. Korčula
Dražba ukončena:28.01.2015 22:09:48
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč