Jaroslav Otčenášek - Květiny

Olej na plátně, 65x50 cm, signováno vpravo dole Otčenášek, rám.

1909, Praha - 1972, Praha

5370. Květiny
Dražba ukončena:28.09.2016 20:38:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč