Jaroslav Otčenášek - Pohled z Vyšehradu

Akvarel, 21x52 cm, signováno vpravo dole Jaroslav Otčenášek 1961, rám, pasparta, zaskleno.

1909, Praha - 1972, Praha

2590. Pohled z Vyšehradu
Dražba ukončena:27.05.2015 22:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč