Jaroslav Otčenášek - Hausboty pod Vyšehradem

Olej na plátně, 59x79 cm. Signováno vpravo dole Otčenášek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

302067. Hausboty pod Vyšehradem
Dražba ukončena:10.11.2019 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč