Jaroslav Otčenášek - Kachny před chalupou

Akvarel, 47x68 cm, signováno vpravo dole Otčenášek 29, rám, zaskleno.

o autorovi: 1909 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

8687. Kachny před chalupou
Dražba ukončena:29.03.2017 19:28:37
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 200 Kč