Jaroslav Otčenášek - Kostelík

Olej na sololitu, 80x100 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Jaroslava Otčenáška.

o autorovi: 1909 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

17038. Kostelík
Dražba ukončena:28.02.2018 22:50:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč