Jaroslav Otčenášek - Kytice lučních květů

Olej na plátně, 99x95 cm. Signováno vpravo dole Otčenášek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

32774. Kytice lučních květů
Dražba ukončena:30.05.2019 22:35:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč