Jaroslav Otčenášek - Kytice v zahradě

Olej na papíře fixovaném na kartonu, 70x50 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Dílo pochází z umělecké pozůstalosti Jaroslava Otčenáška.

o autorovi: 1909 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

23734. Kytice v zahradě
Dražba ukončena:31.10.2018 22:25:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč