Jaroslav Otčenášek - Loďky pod Vyšehradem

Tempera, 34x81 cm. Signováno vpravo dole Otčenášek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

29256. Loďky pod Vyšehradem
Dražba ukončena:28.02.2019 22:37:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč