Jaroslav Otčenášek - Loďky v přístavu

Kombinovaná technika, 35x85 Signováno vpravo dole J. Otčenášek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 94 cm

o autorovi: 1909 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

78938. Loďky v přístavu
Dražba ukončena:29.06.2022 21:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč