Jaroslav Otčenášek

12253. Makarská

popis: Kombinovaná technika, 50x64 cm, signováno vpravo dole Otčenášek 71, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 20. 9. 2017 19:49:24

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč