Jaroslav Otčenášek - Makarská

Kombinovaná technika, 50x64 cm, signováno vpravo dole Otčenášek 71, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1909 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

12253. Makarská
Dražba ukončena:20.09.2017 19:49:24
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč