Jaroslav Otčenášek

12253. Makarská

popis: Kombinovaná technika, 50x64 cm, signováno vpravo dole Otčenášek 71, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:45:00

vyvolávací cena: 700 Kč

Předmět ještě nebyl dražen