Jaroslav Otčenášek - Malířské zátiší

Olej na plátně, 56x43 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Dílo pochází z umělecké pozůstalosti Jaroslava Otčenáška.

o autorovi: 1909 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

24909. Malířské zátiší
Dražba ukončena:28.11.2018 18:33:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč