Jaroslav Otčenášek - Na Vltavě

Kombinovaná technika, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Otčenášek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

304804. Na Vltavě
Dražba ukončena:15.05.2020 20:13:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč