Jaroslav Otčenášek - Pestrá kytice

Kresba 48x38 cm, signováno vpravo dole J. Otčenášek, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

13710. Pestrá kytice
Dražba ukončena:26.10.2017 18:32:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč