Jaroslav Otčenášek - Přímořské městečko

Kombinovaná technika, 34x81 cm. Signováno vpravo dole J. Otčenášek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 102 cm

o autorovi: 1909 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

74476. Přímořské městečko
Dražba ukončena:31.03.2022 21:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč