Jaroslav Otčenášek - Přístavní městečko

Tempera, 35x82 cm. Signováno vpravo dole J. Otčenášek 63. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 105 cm

o autorovi: 1909 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

77487. Přístavní městečko
Dražba ukončena:26.05.2022 22:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč