Jaroslav Otčenášek - Rybáři

Kombinovaná technika, 30x39 cm, signováno vpravo dole Otčenášek, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

12488. Rybáři
Dražba ukončena:20.09.2017 23:52:10
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 000 Kč