Jaroslav Otčenášek - Škuner

Tempera, 36x84 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Dílo pochází z umělecké pozůstalosti autrora.

o autorovi: 1909 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

31347. Škuner
Dražba ukončena:25.04.2019 22:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč