Jaroslav Otčenášek

25410. Soubor 3 olejomaleb

popis: 2x Olej na plátně. 1x Olej na kartonu. Rozměry od 22x33 cm do 33x50 cm. Nesignováno. 2x Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Pochází z umělecké pozůstalosti Jaroslava Otčenáška.

o autorovi: 1909 - 1972

dražba ukončena: 29.11.2018 22:35:27

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 200 Kč