Jaroslav Otčenášek - Soubor 3 olejomaleb

2x Olej na plátně. 1x Olej na kartonu. Rozměry od 22x33 cm do 33x50 cm. Nesignováno. 2x Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Pochází z umělecké pozůstalosti Jaroslava Otčenáška.

o autorovi: 1909 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

25410. Soubor 3 olejomaleb
Dražba ukončena:29.11.2018 22:35:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč