Jaroslav Otčenášek - V ateliéru

Olej na plátně, 50x60 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Dílo pochází z umělecké pozůstalosti Jaroslava Otčenáška.

o autorovi: 1909 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

23659. V ateliéru
Dražba ukončena:31.10.2018 21:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč