Jaroslav Otčenášek - V zahradě

Olej na plátně, 44x58 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Dílo pochází z umělecké pozůstalosti Jaroslava Otčenáška.

o autorovi: 1909 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

24894. V zahradě
Dražba ukončena:28.11.2018 18:17:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč