Jaroslav Otčenášek - Z Bretaně

Kombinovaná technika, 35x83 cm. Signováno vpravo dole J. Otčenášek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

62351. Z Bretaně
Dražba ukončena:28.07.2021 20:21:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč