Jaroslav Otčenášek - Z jihočeské vesnice

Olej na plátně, 50x65 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Jaroslava Otčenáška

o autorovi: 1909 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

19598. Z jihočeské vesnice
Dražba ukončena:25.04.2018 19:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč