Jaroslav Otčenášek - Z Jihu

Kresba, 42x55 cm, signováno vpravo dole J. Otčenášek, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena. Pochází z umělecké pozůstalosti Jaroslava Otčenáška.

o autorovi: 1909 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

19629. Z Jihu
Dražba ukončena:25.04.2018 19:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč