Jaroslav Otčenášek - Železniční přejezd

Olej na plátně, 54x65 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Jaroslava Otčenáška.

o autorovi: 1909 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

16958. Železniční přejezd
Dražba ukončena:01.03.2018 21:26:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč