Jaroslav Panuška ml. - Bystřina u Jimramova

Kombinovaná technika, 51x66 cm. Signováno vpravo dole Jára F. Panuška ml. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1898-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

27199. Bystřina u Jimramova
Dražba ukončena:30.01.2019 21:42:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč