Olej na kartonu, 49x62 cm, signováno vlevo dole Panuška ml., rám, zaskleno.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1898-1962
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč