Jaroslav Panuška ml. - Hřiby na modrém ubruse

Nejdelší strana: 38 cm

Olej na překližce, 25x33 cm. Signováno vlevo dole Panuška. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1898-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

112672. Hřiby na modrém ubruse
Dražba ukončena:10.03.2024 20:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 29.02.2024 14:18:40 4952