Jaroslav Panuška ml.

55207. Hřiby na ubruse

popis: Olej na překližce, 25x33 cm. Signováno vlevo dole Panuška. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1898-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

zbývá: 29 dnů, 13 hodin

konec dražby: 17.02.2021 20:05:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen