Jaroslav Panuška ml. - Krajina u řeky

Olej na kartonu. 48x62 cm. Signováno vpravo dole Jára Panuška. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1898-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

39875. Krajina u řeky
Dražba ukončena:29.01.2020 21:23:40
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč