Jaroslav Panuška ml. - První sníh

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vpravo dole Jára Panuška ml., rám, zaskleno.

o autorovi: 1898-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

10495. První sníh
Dražba ukončena:31.05.2017 19:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč