Jaroslav Panuška ml. - Světlá nad Sázavou

Olej na kartonu, 47x62 cm. Signováno vpravo dole Jára. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1898-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

25421. Světlá nad Sázavou
Dražba ukončena:29.11.2018 22:39:09
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč