Jaroslav Panuška ml.

25421. Světlá nad Sázavou

popis: Olej na kartonu, 47x62 cm. Signováno vpravo dole Jára. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 29.11.2018 22:39:09

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč