Jaroslav Panuška ml.

55216. Veselé hříbky

popis: Olej na plátně, 25x36 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

zbývá: 29 dnů, 13 hodin

konec dražby: 17.02.2021 20:14:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen