Jaroslav Panuška ml. - Výhled do kraje

Olej na kartonu, 33x50 cm. Signováno vlevo dole Járo Panuška. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

51935. Výhled do kraje
Dražba ukončena:29.10.2020 21:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 29.10.2020 20:55:29 279