Jaroslav Panuška ml. - Zima v podhůří

Olej na kartonu, 26x36 cm. Signováno vpravo dole Járo Panuška 945. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

71731. Zima v podhůří
Dražba ukončena:27.01.2022 20:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč