Jaroslav Panuška ml. - Zimní krajina

Olej na kartonu, 33x47 cm. Signováno vlevo dole Jaro Panuška. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

28757. Zimní krajina
Dražba ukončena:27.02.2019 18:24:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 500 Kč