Jaroslav Panuška ml. - Rybník v lukách

Olej na kartonu, 47x60 cm, signováno vpravo dole Jára Panuška, rám, zaskleno.

1898, Praha
Absolvent UMPRUM v Praze. Žák svého otce Jaroslava Panušky. Věnoval se především krajinomalbě.

4489. Rybník v lukách
Dražba ukončena:25.05.2016 18:59:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč