Jaroslav Panuška - Zima

Olej na kartonu, 25x33 cm, signováno vpravo dole Panuška, rám, zaskleno.

1872, Hořovice - 1958, Kochanov u Světlé nad Sázavou

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

2808. Zima
Dražba ukončena:30.09.2015 21:48:42
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč