Jaroslav Panuška - Chalupa pod sněhem

Akvarel, 16x20 cm, signováno vpravo dole Panuška 16, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. Pasparta a papír mírně ušpiněny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

14875. Chalupa pod sněhem
Dražba ukončena:30.11.2017 20:06:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč