Jaroslav Panuška - Chalupy

Olej na kartonu, 29x44 cm. Signováno vlevo dole Panuška. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
83884. Chalupy
Dražba ukončena:29.09.2022 20:28:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč