Jaroslav Panuška - Hřib

Olej na kartonu, 20x27 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

45135. Hřib
Dražba ukončena:27.05.2020 20:28:20
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč