Jaroslav Panuška - Krajina

Olej na kartonu, 50x61 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rám.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

36753. Krajina
Dražba ukončena:31.10.2019 20:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč