Jaroslav Panuška - Mochomůrky červené

Olej na kartonu, 70x52 cm. Signováno vlevo dole Panuška. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

42525. Mochomůrky červené
Dražba ukončena:26.03.2020 21:02:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč