Jaroslav Panuška - O žních

Olej na kartonu, 37X54 cm. Signováno vlevo dole Panuška. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
114118. O žních
Dražba ukončena:24.04.2024 20:37:59
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč