Jaroslav Panuška - Podhorská krajina

Kvaš, 22x30 cm. Signováno vlevo dole Panuška. Nerámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

36647. Podhorská krajina
Dražba ukončena:30.10.2019 22:32:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč