Jaroslav Panuška - Podzim na samotě

Olej na kartonu, 35x48 cm. Signováno vlevo dole Panuška. Rám.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

31017. Podzim na samotě
Dražba ukončena:24.04.2019 21:27:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč