Jaroslav Panuška

51694. Pohled na kraj lesa

popis: Olej na sololitu, 25x32 cm. Signováno vlevo dole Panuška. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2020 21:15:43

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč