Jaroslav Panuška - Potok

Pastel na papíře, 46x36 cm. Signováno vlevo dole Panuška. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

posouzeno znalcem
115534. Potok
Zbývá:20 dnů, 23 hodin
Konec dražby:29.05.2024 21:28:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 600 Kč